Reference

S panem Náglem jsme velmi spokojeni. Výborné jednání po telefonu, pak osobní schůzka a prohlídka komínu. Rychlá realizace s kolegou, skvělá cena, všechno na 1*. Mohu doporučit dalším zákazníkům.

Edita Kocourková

Horní Lideč

Bezproblémová rychlá komunikace a pečlivá čistá práce, mohu jen doporučit!

Michal Verner

Holešov

Velká spokojenost s kvalitou i cenou, profesionálně vyřešeny nečekané problémy. Všem doporučuji

Jiří Jožák

Modřec

U mé zakázky 100% spokojenost. Velmi profesionální přístup. Jak jsme se dohodli, tak bylo vyřešeno a dodáno v termínu. Děkuji.

Jiří Janulek

Petřvald

Perfektní domluva, rychlá a čistá práce. Doporučuji tuhle firmu.

Martin Šmíd

Domašov u Šternberka

Dobrá komunikace s firmou.

Robert Fiala

Klentnice

Výborný cit pro detail. Kvalitní práce.

Lukáš Rozsypal

Lošov

Naprosto profesionální přístup. I na staré roubence mi pánové provedli špičkové vyvložkování komína. Kachlová kamna nyní táhnou o 106. Přitom se jednalo o starý zahnutý komín ústící z původní tzv. černé kuchyně, kde se dříve vařilo. O to byla práce složitější a na technické provedení náročnější, ale pánové z kominictví Nágl si se vším skvěle poradili. Vřele doporučuji a dávám palce nahoru. 

Tomáš Viktora

Herálec

Provedení, ochota + flexibilita skvělé. Ještě řešíme dokončovací operace (oplechování). Poměr cena vs kvalita z mého pohledu naprosto v pořádku.

Josef Ošťádal

Určice

Výborná spolupráce, můžu jen doporučit.

Lenka Roffet

Vlčí Doly

Dochvilnost, Hodnota, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Světlana Janoušková

Radostín

Provedeno frázování a vložkování komínu. Spokojenost doporučuji!

Martin Trávníček

Konice

S firmou pana Nágla jsme byli maximálně spokojeni. Od prvního kontaktu až po samotné provedení stavby nerezového komínu a připojení sporáku byla jejich práce dle našich představ - kvalitní a rychlá. Výborná spolupráce. Můžeme doporučit. Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Libuše Šiborová

Všechovice

Domluva během několika e-mailů a telefonátu. Rychlé jednání a vstřícnost. Nic není problém vše provedeno dle dohovoru a z dojezdem více než 100km levnější než místní firma. Domlouváme se na další akci.

René Križan

Bernartice

Pan Nágl nám na starším domě dělal komplet nový komín a následně připojoval kamna. Domluva na výbornou, vyšel vstříc opravdu ve všem, moc děkujeme a doporučujeme všem, kdo chtějí krásný komín, kvalitně udělaný, nebo jen vyčistit, či vyvložkovat starší komíny. Skvělý přístup!!

Lucie Dědochová

Senice na Hané

Pan Nágl a jeho kolega Martin odvedli svou práci perfektně, rychle.Perfektni přístup,ochota.Jsem velmi spokojená můžu jen doporučit.

Lenka Skopalová

Skoky

Realizace komínu na rodinném domě. Perfektní přístup,ochota,vstřícnost a preciznost.Rychlost realizace mohu jen doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Dušan Grézl

Přemyslovice

Pan Nágl je profík. Je vidět, že svou práci dělá rád a komunikace s ním je radost. Kéž by všichni řemeslníci byli jako pan Nágl. Naprostá spokojenost!

Daniel Koleška

Libochovičky

Před půl rokem jsme se domluvili na instalaci nerezového komína v Krkonoších , pánové přijeli na den přesně . Vše proběhlo dle domluvy , výsledek je perfektní a komunikace byla vždy příjemná . Díky moc pánové .

Jan Ertner

Žacléř

Služby velmi profesionální. Rychlá montáž komínu, ochotný přístup i po instalaci pan Nágl velice rád se vším poradí.

Filip Kejdana

Trutnov

Absolutní jedničky vřele doporučuji!!!

Josef Pilát

Vážany nad Litavou

Flexibilita, komunikace a služby na velmi dobré úrovni

Michaela Vláčilová

Nezamyslice

Doporučuji. Velká ochota,kvalitní práce a vše kolem toho na jedničku. Kdykoliv jsem zavolal,tak jsem se domluvil.

Michal Morong

Myslejovice

Se službami jsem byla velice spokojená. Ochotně nám poradil s výběrem krbových kamen a s montáží komínu. Bylo zařízeno vše potřebné a dohlédnuto na všechny kroky spojené s realizací. Rychlá, čistá a profesionální práce. Doporučuji.

Bohuslavovi

Dřevnovice

Realizace nerez komína v chatě, resp. v mobilním domě byla provedena profesionálně. Oceňuji vstřícnost a snadnou domluvu při instalaci komína. Samozřejmostí byla revizní zpráva. Mohu jen doporučit a děkuji.

Pavel Hloch

Plumlov - Zlechov

Pan Nágl mi dodával na rodinný dům nový nerezový komín, včetně montáže a dodávky krbových kamen. Velice kladně hodnotím vstřícný přístup a ochotu při řešení této instalace.  Pozitivně tak hodnotím: profesionalitu, ochotu, krátký dodací termín Pokud budu v budoucnu řešit jakýkoliv jiný problém s kamny nebo komínem, bude pan Onřej Nágl prvním, na koho se obrátím.

Pavel Novotný 

Štětovice

Spokojenost, ochota, rychla domluva. Všem doporučujeme. Kvalitně a profesionálně odvedená práce. Děkujeme

Lubomír Kloupar

Chropyně