Jsem velice spokojená jak s přístupem, komunikací, tak s termínem , ale hlavně s výsledkem práce firmy - Kominictví Ondřej Nágl - skvěle odvedená profesionální práce. Mohu jen DOPORUČIT. ještě jednou děkuji.

Drahomíra Moravcová

Dolní Suchá - Havířov

Realizace komínu proběhla naprosto v pořádku. Individuální přístup, skvělá komunikace, přijemné ceny... není co vytknout.

Martin Houdek

Hněvotín

Jednoduše profesionální práce, skvělý přístup, výborná komunikace. Navíc to vypadá, že jsme byli zachráněni před ne malým průšvihem vlivem díla jiného předchozího "kominíka"
Jednoznačně můžeme doporučit.  

Filip Bergmann

Kozlany

Skutečně skvělá a profesionální práce, (vyvložkování komína na starším rodinném domě). Skvělý přístup k zákazníkovi. S nečekaným problémem způsobeným konstrukcí komína si p. Nágl s kolegou poradili naprosto profesionálně! Díky a mohu pouze doporučit!

Klára Kusbachová

Třebíč

Firma se mi ozvala, když jsem na internet dala poptávku. Jednání bylo rychlé, korektní a příjemné. Jsem spokojená s kvalitou i rychlostí odvedené práce, s cenou (srovnávala jsme ji s více firmami) i s komunikací - mám ráda pozitivní přístup - nehledali problémy, ale řešení, i když šlo o specifickou zakázku - komín na mobilheim.

Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Mgr. Jitka Štěpánková

Vendolí

Profesionální služby. Montáž nerezového komínu do novostavby. Všem doporučuji.
Druhy komín, tentokrát na šatny Fotbalového klubu a opět profesionální přístup a vše proběhlo tak, jak mělo. 

David Kubík 

Huzová

Super domluva, ještě lepší cena a hlavně kvalita odvedené práce určitě všem doporučuji. Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Radek Kovařík

Otaslavice

Vše bylo v pořádku a dle domluvy. Vřele doporučujeme! Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Michaela Špačková

Myslejovice

Rychlost, spolehlivost, komunikace - měl jsem zase štěstí na dobrou partu - škoda , že dělají jen komíny:-) Hlavně jsem si připadal jako zákazník a všechno mi vysvětlili a já si nepřipadal jako hlupák a hlavně nezaznělo to pověstné "kdo Vám to dělal" Takže díky moc a s těmito řemeslníky se naztratíte.

Petr Svoboda

Mouchnice

Velmi velká spokojenost... Můžeme jen doporučit, skvělá precizní práce a komunikace... vše na 100%. Děkujeme

Veronika Simonová

Kralice na Hané

Firma ON Kominictví nám vyvložkovala komín. Spolupráce byla výborná. Přístup k naše mu komínu je velmi komplikovaný, složitý, přesto práce provedena na výbornou. Dále firma zjistila pochybení v napojení komínu, která vznikla při instalaci nového kotle Blaze Harmony a proto navrhl úpravu, která zdokonalila funkčnost kotle a komínu. Vždy upozornil na komplikace, vyčíslil finance, práce odvedena velmi profesionálně, kvalitně a včas, doložena revizní zprávou, což svědčí o kvalitní firmě a skvělých řemeslnících, kterých je málo.

Jana Zdráhalová

Blatec

Instalace komínu proběhla bezproblémově, výborná komunikace. Můžu jen doporučit.

Jiří Pavlica

Rožnov pod Radhoštěm

Profesionální služby. Montáž nerezového komínu do novostavby. Všem doporučuji.

David Kubík

Huzová

Máme novostavbu a pánové odvedli skvělou práci i co se týče konzultace i revizí po práci.

Ondřej Šenk

Otaslavice

S panem Náglem jsme velmi spokojeni. Výborné jednání po telefonu, pak osobní schůzka a prohlídka komínu. Rychlá realizace s kolegou, skvělá cena, všechno na 1*. Mohu doporučit dalším zákazníkům.

Edita Kocourková

Horní Lideč

Bezproblémová rychlá komunikace a pečlivá čistá práce, mohu jen doporučit!

Michal Verner

Holešov

Velká spokojenost s kvalitou i cenou, profesionálně vyřešeny nečekané problémy. Všem doporučuji

Jiří Jožák

Modřec

U mé zakázky 100% spokojenost. Velmi profesionální přístup. Jak jsme se dohodli, tak bylo vyřešeno a dodáno v termínu. Děkuji.

Jiří Janulek

Petřvald

Perfektní domluva, rychlá a čistá práce. Doporučuji tuhle firmu.

Martin Šmíd

Domašov u Šternberka

Dobrá komunikace s firmou.

Robert Fiala

Klentnice

Výborný cit pro detail. Kvalitní práce.

Lukáš Rozsypal

Lošov

Naprosto profesionální přístup. I na staré roubence mi pánové provedli špičkové vyvložkování komína. Kachlová kamna nyní táhnou o 106. Přitom se jednalo o starý zahnutý komín ústící z původní tzv. černé kuchyně, kde se dříve vařilo. O to byla práce složitější a na technické provedení náročnější, ale pánové z kominictví Nágl si se vším skvěle poradili. Vřele doporučuji a dávám palce nahoru. 

Tomáš Viktora

Herálec

Provedení, ochota + flexibilita skvělé. Ještě řešíme dokončovací operace (oplechování). Poměr cena vs kvalita z mého pohledu naprosto v pořádku.

Josef Ošťádal

Určice

Výborná spolupráce, můžu jen doporučit.

Lenka Roffet

Vlčí Doly

Dochvilnost, Hodnota, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Světlana Janoušková

Radostín

Provedeno frázování a vložkování komínu. Spokojenost doporučuji!

Martin Trávníček

Konice

S firmou pana Nágla jsme byli maximálně spokojeni. Od prvního kontaktu až po samotné provedení stavby nerezového komínu a připojení sporáku byla jejich práce dle našich představ - kvalitní a rychlá. Výborná spolupráce. Můžeme doporučit. Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Libuše Šiborová

Všechovice

Domluva během několika e-mailů a telefonátu. Rychlé jednání a vstřícnost. Nic není problém vše provedeno dle dohovoru a z dojezdem více než 100km levnější než místní firma. Domlouváme se na další akci.

René Križan

Bernartice

Pan Nágl nám na starším domě dělal komplet nový komín a následně připojoval kamna. Domluva na výbornou, vyšel vstříc opravdu ve všem, moc děkujeme a doporučujeme všem, kdo chtějí krásný komín, kvalitně udělaný, nebo jen vyčistit, či vyvložkovat starší komíny. Skvělý přístup!!

Lucie Dědochová

Senice na Hané

Pan Nágl a jeho kolega Martin odvedli svou práci perfektně, rychle.Perfektni přístup,ochota.Jsem velmi spokojená můžu jen doporučit.

Lenka Skopalová

Skoky

Realizace komínu na rodinném domě. Perfektní přístup,ochota,vstřícnost a preciznost.Rychlost realizace mohu jen doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Dušan Grézl

Přemyslovice

Pan Nágl je profík. Je vidět, že svou práci dělá rád a komunikace s ním je radost. Kéž by všichni řemeslníci byli jako pan Nágl. Naprostá spokojenost!

Daniel Koleška

Libochovičky

Před půl rokem jsme se domluvili na instalaci nerezového komína v Krkonoších , pánové přijeli na den přesně . Vše proběhlo dle domluvy , výsledek je perfektní a komunikace byla vždy příjemná . Díky moc pánové .

Jan Ertner

Žacléř

Služby velmi profesionální. Rychlá montáž komínu, ochotný přístup i po instalaci pan Nágl velice rád se vším poradí.

Filip Kejdana

Trutnov

Absolutní jedničky vřele doporučuji!!!

Josef Pilát

Vážany nad Litavou

Flexibilita, komunikace a služby na velmi dobré úrovni

Michaela Vláčilová

Nezamyslice

Doporučuji. Velká ochota,kvalitní práce a vše kolem toho na jedničku. Kdykoliv jsem zavolal,tak jsem se domluvil.

Michal Morong

Myslejovice

Se službami jsem byla velice spokojená. Ochotně nám poradil s výběrem krbových kamen a s montáží komínu. Bylo zařízeno vše potřebné a dohlédnuto na všechny kroky spojené s realizací. Rychlá, čistá a profesionální práce. Doporučuji.

Bohuslavovi

Dřevnovice

Realizace nerez komína v chatě, resp. v mobilním domě byla provedena profesionálně. Oceňuji vstřícnost a snadnou domluvu při instalaci komína. Samozřejmostí byla revizní zpráva. Mohu jen doporučit a děkuji.

Pavel Hloch

Plumlov - Zlechov

Pan Nágl mi dodával na rodinný dům nový nerezový komín, včetně montáže a dodávky krbových kamen. Velice kladně hodnotím vstřícný přístup a ochotu při řešení této instalace.  Pozitivně tak hodnotím: profesionalitu, ochotu, krátký dodací termín Pokud budu v budoucnu řešit jakýkoliv jiný problém s kamny nebo komínem, bude pan Onřej Nágl prvním, na koho se obrátím.

Pavel Novotný 

Štětovice

Spokojenost, ochota, rychla domluva. Všem doporučujeme. Kvalitně a profesionálně odvedená práce. Děkujeme

Lubomír Kloupar

Chropyně